Stinger sikring MIDI 100A SPF58100
MIDI 100A mini ANL 3 i pakka, Chrome
Varenr:
100364
Alt. varenr:
SPF58100
95,-
Kjøp
2
På lager
Du er
5 000
kroner unna å få FRI FRAKT!
Beskrivelse
Lenker
Gå til kjøp
Kjøp
Beskrivelse
Stinger SPF58100 - MIDI sikring 100A
Meget god krets beskyttelse
Super ledende Shoc-Krome belagt
Maksimal strømoverføring
Pakke på 3 sikringer
Lenker
Produsent
Har du husket:
Nylig sett på produkter
Quick View+
Hertz HCP 1DK mono forsterker
1240W RMS @ 2ohm
Quick View+
ConnectED komplett 2-DIN monteringskit
Toyota Prius (2003 - 2009) u/JBL system
MATCH PP86DSP 8x70W kanals Plug&Play
High End DSP forsterker i lite format