Stinger sikring ANL 200A SPF52200
ANL 200A, Krom
Varenr:
100353
Alt. varenr:
SPF52200
95,-
Kjøp
2
På lager
Du er
5 000
kroner unna å få FRI FRAKT!
Beskrivelse
Lenker
Gå til kjøp
Kjøp
Beskrivelse
Stinger SPF52200 - ANL sikring 200A
Kraftig utført ANL sikring
Oversikt:
ANL sikring
200A
Ultimat krets beskyttelse
Super ledende Shoc-Krome belagt
Maksimal strømoverføring
Lenker
Produsent
Har du husket:
Nylig sett på produkter
Quick View+
InCarTec anntenneovergang (5m)
Volvo XC90 (2003 - 2014)
250,-
Quick View+
CONNECTS2 Premium monteringskit 2-DIN
VW/Skoda RCD/RNS-formfaktor (Sort piano)
JL Audio 10W3v3-2 subwoofer
10" 2ohm 500W
ANL 200A, Krom