Stinger sikring MIDI 125A SPF58125
MIDI 125A mini ANL 3 i pakka, Chrome
Varenr:
100365
Alt. varenr:
SPF58125
95,-
Kjøp
2
På lager
Du er
5 000
kroner unna å få FRI FRAKT!
Beskrivelse
Lenker
Gå til kjøp
Kjøp
Beskrivelse
Stinger SPF58125 - MIDI sikring 125A
Meget god krets beskyttelse
Super ledende Shoc-Krome belagt
Maksimal strømoverføring
Pakke på 3 sikringer
Lenker
Produsent
Har du husket:
Nylig sett på produkter
Quick View+
KUFATEC OEM DAB-antenne - AUDI
A8 (2009) (4E) MMi 3G m/OEM TV-tuner
Quick View+
Russound OutBack utendørs høyttaler
4" 2 veis liten tass med god lyd :)
CONNECTS2 høyttaleradaptere (130mm)
Ford Escort/Orion (1990-1998) Foran
435,-