SONY FW-75BZ40L Bravia LCD 75inch 4K HDR 24/7 Airplay Chromecast 650 Nits Haze
SONY FW-75BZ40L Bravia LCD 75inch 4K HDR
24/7 Airplay Chromecast 650 Nits Haze
Varenr:123422
Alt. varenr: FW-75BZ40L
Bestillingsvare
Du er 5 000 kroner unna å få FRI FRAKT!
BeskrivelseLenker
Beskrivelse
  • Dypsvart antirefleksbelegg
  • Utsøkte bilder som alltid skiller seg ut
  • Rikere og mer naturlige farger
  • Finere detaljer
  • Jevnere bevegelser
  • Fleksibel installasjon som passer i alle miljøer
  • Justeringsanordning for veggmontering
  • Sidemonterte grensesnitt
  • Diskret logo
  • Liggende, stående og vipp
  • Pålitelighet døgnet rundt
  • Spesielle innstillinger for profesjonell bruk
  • Få flotte bilder raskt
  • Enkelt oppsett for flere skjermer
  • Enkel integrering
  • Stor intern lagringsplass på 32 GB
  • Skilting på en enkel måte
  • Trådløs skjermspeiling
  • Enklere å møtes
  • BRAVIA gir bærekraft i alle sammenhenger
Produkt:
Produktbeskrivelse:SONY FW-75BZ40L Bravia LCD 75inch 4K HDR Pro display 24/7 portrait landscape Pro-Mode Airplay Chromecast 650 Nits Haze
Beskrivelse:Sony Bravia Professional Displays FW-75BZ40L - 75" Diagonalklasse BZ40L Series LED-bakgrunnsbelyst LCD-skjerm - intelligent skilting - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED
EAN-Kode:4548736150119
Produsentens garanti:36 måneder - Warranty
 Generelt
Produkttype:LED-bakgrunnsbelyst LCD-flatpanelskjerm
Energiklasse:Klasse E
Energiklasse (HDR):Klasse G
Strømforbruk ved drift:299 watt
Strømforbruk SDR (på-modus):106 kWh/1000t
Strømforbruk HDR (på-modus):136 kWh/1000t
Diagonalklasse:75"
Kommersiell bruk:Ja - intelligent skilting
Serier:BZ40L Series
Plattform:Android TV
Operating System:Android TV
HDR-mulighet:Ja
HDR-format:HDR10, Dolby Vision
HDR-teknologi:Hybrid Log-Gamma (HLG)
Videoprosessor:4K HDR X1
TV-kanalvelger:Ingen kanalvelger
TV-kanalvelgerforekomst:Nei
Videogrensesnitt:Kompositt, HDMI
HDMI-portantall:4 porter
Moduser:Portrettmodus, strømsparemodus, Pro Mode
Bildeforbedringer:4K X-Reality PRO Engine, 92 % DCI-P3 fargeskala
Fysiske mål:Uten stativ
Bredde:168.6 cm
Dybde:7.2 cm
Høyde:96.9 cm
Vekt:31.5 kg
 Skjerm
LCD-skjermteknologi:IPS
Oppløsning:3840 x 2160
Skjermformat:4K UHD (2160p)
Bildets sideforhold:16:9
Bildehastighets- og forbedringsteknologi:Motionflow XR 240-teknologi, 60 Hz Native Refresh Rate
LCD-bakgrunnsbelysningsteknologi:Direct LED - rammedimming
Belegg:Mørk svart uten gjenskinn, 47 % dis
Kontrastforhold:1200:1
Dynamisk kontrastforhold:600000:1
Lysstyrke:700 cd/m²
Synsvinkel:178 grader
Synsvinkel (loddrett):178 grader
Svartid:8 ms
Driftstimer / dager:24 / 7
 Stativer og monteringer
Feste for flatpanel (VESA):300 x 300 mm